1. Kapitolka Pnp pro Ondru

10. prosince 2006 v 18:27 | Ginny Evansová |  Povídková štafetka
Tak tohle je zadání od Eyecleyho(nevím jak se to píše takže od Ondry)
Žánr: nevim jak to popsat. Žánr je mi jedno, ale chci aby se to odehrávalo v Americe a byly tam Mafiáni. :o)
Hl. postavy: Ondra (jako boss mafiánů) a několik jeho synů, ale aby měli příjmení Verelli.
Podmínky: Hooooodně mrtvol a můžeš tam připlíst nějaký ten románek:-)
,, Nepřítel mého přítele je i můj nepřítel. To si zapamatuj!"

,,Nepřítel mého přítele je i můj nepřítel. To si zapamatuj." oznámil Andrej Verelli svému dávnému příteli. Ten po něm žádal vraždu na přání. Andrej tuhle práci nesnášel, ale když už se do toho jednou namočil, nemohl přestat. Věděl, že pokud by se vzdal své funkce šéfa mafie, krutě by si to odnesl a jeho rodina také.
,,Děkuji" odpověděl Henry a vložil Andrejovi do rukou objemný pytlík zlata. Měl opravdu vybrané chování i slovník. Jak jinak by mohl patřil do známé rodiny Kinků. Ti vždy věděli, co se sluší a patří, když také jako Verelliovi patřili k nejlepším mafiánům ve městě.
,,Záloha" odpověděl na Verelliho tázavý pohled typu není toho nějak málo? Hold přátelé v téhle brandži nejsou zrovna levní.
,, Dobře. Doufám, že nezklameš a zbytek včas dodáš. " oznámil ještě Andrej odcházejícímu Kinkovi. Peníze schoval do kapsy, vytáhl mobil a vytočil číslo.
O pár dnů později ...A také o pár kilometrů dále.
,,Musíš zemřít!"
,,Proč?" otázal se zděšený boháč ve svém panství. V jeho očích byl vidět strach, který měl muž z neznámého chlapa v černém. Ten na něj mířil revolverem.
,, Někdo si to přál. Přiznej si to, lidem jsi jen na obtíž."
Do ticha míseného s téměř neslyšnými prosby muže o život pronikl výstřel. Po chvíli další a další. Tu najednou padl prostřední z rodu Kinků k zemi.
---
,,Otče? Provedeno! " oznámil nejstarší syn Andreje otci o pár minut později díky mobilu, když nepozorovaně uprchl z místa činu. ,,Mělo by to vypadat jako nehoda. Vytáhl jsem jeden drát z elektriky, polil to tam benzínem a zapálil. Snad budou poldové zase blbí."
,, Skvěle synu. Běž si domů odpočinout. Nezapomněl jsi doufám zničit důkazy, že ne?" znervozněl otec.
,, Neboj, mám to pod kontrolou. Nejsem přece žádný začátečník, nebo snad myslíš, že ano?" George přešel přes ulici, aby se dostal ke svému luxusnímu autu.
,, Jasně že ne. Už musím končit, zatím se měj!" ukončil rychle rozhovor Verelli.
Tak, další úkol splněn. Měl bych se jít trochu pobavit, řekl si a začal přemýšlet, zda má s sebou vzít také Henryho. Přece jen to byl přítel. Nakonec se ale rozhodl, že půjde do baru za Janette a Kink by mu zde byl jen na obtíž, a tak se za půvabnou Janette vydal sám.
---
,, Á Andreji. Zase jdeš za Janette? Zeptal se chlapík jménem John Ondry, který byl v baru, ve kterém se zrovna potkali téměř častěji než doma. Sice tu nebyli zrovna dívky nejlepších mravů, ale právě tohle Andrej miloval. Vždyť na co jsou pravidla ???
Miloval Janettinu nespoutanost i to, jak uměla tančit. Když ji poprvé uviděl asi před dvěma lety, hned ho uchvátila. Byla tak krásná! Dlouhé světle hnědé vlasy jí spadali po zádech až k pasu a v jejích šedých očích se zračil chtíč.
Pomalu se tehdy k němu přiblížila a políbila ho. V ten okamžik věděl jen to, že ji chce a to hrozně moc. Ještě ten večer ji poprvé pozval do svého apartmá. Jak nádherně mu znělo její jméno. Tak moc ji miloval.
Jenže minul rok za rokem. Verreli už spíš chodil do baru jen ze zvyku, a kvůli krásnému prožitku, který s Janette každý večer kdy přišel do baru zažil. Nevěděl jestli ji ještě miloval.
Ona však měla jasno. Verreli ji už začínal nudit a tučné příspěvky, které jí ze začátku dával se začali zmenšovat. To se jí opravdu nelíbilo. Po čase si našla mladšího muže, bližšího jejímu věku,o kterém se ale Andrej nikdy neměl dozvědět. Také se jí líbily večery s Ondrou ztrávené, stejně tak jako večery ztrávené s jeho přítelem. Henrym. Tím, kterého považoval za solidního přítele.
A teď tu stál Andrej i Janette. Ondra se zase začal topit v jejích stínem potáhlých očích. Sice si nebyl jistý zda ji miluje v okamžicích, kdy s ní nebyl, kdykoli se jí ale podíval do šedivých očí věděl, že bez ní nedokáže žít...
Janetta se k němu naklonila a něžně, jak jen to dovedla ho políbila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady Lady | Web | 11. prosince 2006 v 15:43 | Reagovat

hezkýá =)

Nic jinýho mě k tomu prostě nenapadá...máš to super prosmyšlený =)

2 Ginny E Ginny E | 11. prosince 2006 v 16:26 | Reagovat

Děkuju :oD ...

3 Skull-da Skull-da | E-mail | Web | 12. prosince 2006 v 16:04 | Reagovat

Jee...tak to je super! Jestli bude další kapitolka tak se už těšim! Mimochodem mam novej blog! Tobě Ginn sem to psal na ICQ ale at to vědí i ostatní :-)

4 smikkynka smikkynka | Web | 12. prosince 2006 v 16:46 | Reagovat

upa- supa =)))

5 Ginny E Ginny E | 13. prosince 2006 v 15:53 | Reagovat

Skull-da : Můžu mít dotaz?? To tě tak baví dělat blogy?? Jo a díkec... Na icq se hned tak neobjevim, takže o tvym blogu sem do včera neměla tušení, ale super, žes mě to oznámil.

Smikk: Díkec :oD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama