Něco o Laur

17. září 2006 v 17:57 |  Gilmorova děvčata
Něco o Lauren( Lorelai Gilmorové)

Lauren Helen Graham se narodila 16.března 1967 v Honolulu na Havaji. Když jí bylo pět let, rodiče se rozhodli odtud odstěhovat a tak Lauren vyrůstala ve městě Fairfax ve Virginii s otcem Larrym , její matka Donna odešla od rodiny do Evropy, aby pracovala na své pěvecké kariéře. Larrymu Grahamovi se přezdívá "Král čokolády," protože vlastní továrnu na její výrobu. V roce 1981 se táta znovu oženil a vzal si jistou Karen. Lauren byla už jako malá blázen do koní a chtěla se stát jockeyem, ovšem, byla už tehdy příliš vysoká.
Herectví objevila na základní škole a na střední škole již hrála v několika představeních. Lauren vystudovala Barnard College (New York), kde získala titul bakalář a Southern Methodist University's Medows School of the Arts (Dallas), kde získala titul magistr herectví a to v roce 1992.
Do Los Angeles přišla Lauren v roce 1995 a pracovala jak číšnice, než dostala roly Shelly v první sérii seriálu Caroline in the city. Pak už se příležitosti na hostování v seriálech, jako News Radio, Law and Order, Seinfeld a 3rd Rock From the Sun, jen hrnuly. Následovaly větší role v Conrad Bloom, Townies a M.Y.O.B. Průlom v její kariéře nastal, když získala roly Lorelai Gilmore. Byla několikrát nominovaná na různé ceny, včetně Zlatého glóbu.
Na stříbrném plátně se objevila poprvé v roce 1998 ve filmu Nightwatch, také si zahrála s velkou hvězdou Keanu Reevesem ve filmu Sweet November v roce 2001. V poslední době jste ji mohli vidět ve filmech Bad Santa a Seeing Other People. Na plátně kin se objevila po boku Vina Diesela v The Pacifier.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jacqueline Jacqueline | 3. října 2006 v 15:11 | Reagovat

www.gynnyharrydraco.blog.cz

ukradli ti prezdivku...

2 Ginn E. Ginn E. | 4. října 2006 v 16:03 | Reagovat

Já vím, chjooo....

3 siria/Filly Fonka siria/Filly Fonka | Web | 21. listopadu 2006 v 15:53 | Reagovat

jo pacifier-to sem videla!!!v cestine je to ochrance...doporucuju!!mazec film!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama